LakásriasztóBiztonsági kameraTávfelügyeletTérfigyelő rendszerek Speciális szolgáltatásokMielőtt dönteneÁrainkBemutatkozásReferenciák
Bárkivel, bármikor, bármi megtörténhet.
Mi azért dolgozunk, hogy Ön legyen a kivétel.

Állásajánlatok

ELEKTRONIKA VONALA VAGYONVÉDELEM PARTNER

Az Elektronika Vonala Biztonsági Szolgáltatások Zrt. Partnere keres munkatársakat
Területi Képviselő munkakörbe az ország egész területéről

Feladatok

Az Elektronika Vonala Vagyonvédelem. termékeinek (riasztó,országos lefedettséggel rendelkező távfelügyeleti szolgáltatás,
kamera rendszerek) értékesítése új és meglévő lakossági ügyfelek és kisvállalkozások részére.

Juttatások:

Jutalékos rendszerben történik a munkavégzés díjazása.

Amit leendő munkatársunktól elvárunk:

  • középfokú végzettség
  • számlaképesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, saját számítógép és Internet kapcsolat
  • hiteles és meggyőző kommunikációs készség
  • értékesítési szemléletmód
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • hatékony munkavégzés és időbeosztás

Előny

  • üzletkötői tapasztalat
  • vagyonvédelmi piaci szegmens ismerete

Munkavégzés helye:

Országos

A szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségre várjuk: oneletrajz@lineelectronic.hu

Kezdőlap

Paradox lakásriasztó

Az Ön lakására szabva, telepítéssel, professzionális, megbízható távfelügyeleti szolgáltatásunkkal már:

0 Ft-ért

Bővebb információ az akcióról
10. szülinapi akció
HD 1MP kamera akció
4db kültéri éjjellátó HD felbontású kamera hálózati rögzítővel

103.900 Ft + ÁFA

HD 2MP kamera akció

149.900 Ft + ÁFA

Riasztó
Kamera
Távfelügyelet
Egyéb
Visszahívást
Ajánlatot
Felmérést